Nástrčné spojky John Guest - MEGAbelt SK, s.r.o.

Prejsť na obsah

Nástrčné spojky John Guest

Sortiment > Doplnkový sortiment

John Guest - nástrčné spojky

Nástrčné-spojky-rychlospojky
John Guest - Worldwide connections. Skupina John Guest je celosvetovo najväčším výrobcom nástrčných spojok, ventilov, trubiek a hadíc z plastov pre rôzne odvetvia priemyslu. Filozofiou firmy John Guest je prinášať zákazníkom výrobky vysokej kvality. Vysoká akosť produktov je jednou z hlavných hodnôt spoločnosti MEGAbelt SK. Preto sme radi, že môžeme našim zákazníkom prinášať na Slovenský trh nástrčné spojky a daľší sortiment v produkcie koncernu John Guest.

John Guest - nástrčný systém
John Guest nástrčné spojky zaručujú trvelé, bezpečné a tesné spojenie medzi trubkou a spojkou. Nástrčné spojky sú ideálne pre použitie v komplexných systémoch, ako aj pri testovacích zariadeniach, kde sa vyžaduje časté uvoľňovania a spojovanie. Rôzne vyrianty prechodov umožňujú trubkové systémy bez problémov meniť a inovovať. Rada výrobkov PM je vyrobená z kopolyméru acetalu (POM). Spojka môže byť montovaná a demontované bez použitia náradia. 

Rozsah spojok je od 4 - 28 mm.

V našej ponuke nájdete plastové trubky z polyetylenu (LLDPE) v metrických a palcových rozmeroch a trubky z polyamidu 12 (PA12) v mäkom prevedení (v roliach) a v tvdom prevední (tyče) - veľmi vhodne na rozvody vzduchu a taktiež v AL-trubkách zo špeciálne zliatiny hliníka.
katalog-john-guest-rozvody
katalog-john-guest

Sortiment produktov JOHN GUEST nájdete v týchto katalógoch.

(na priehliadanie je potrebný Adobe Reader)
Weinova 4
Návrat na obsah