O-krúžky tesnenia na ktorých nám záleží. - MEGAbelt SK, s.r.o.

Prejsť na obsah

O-krúžky tesnenia na ktorých nám záleží.

Sortiment

O-krúžky - tesnenia na ktorých nám záleží.


o-kružky
o-krúžky
Kvalita bez kompromisov. Spoločnosť MEGAbelt SK, je autorizovaným dodávateľom popredných svetových výrobcov presných o-krúžkov (NEMECKO, BELGICKO). Vysoká kvalita tesnení, rýchla dostupnosť (naše skladové zásoby), skúsenosti v oblasti tesnení a úzka spolupráca z našimi partnermi umožnuje plniť i tie najnáročnejšie požiadavky v prvovýrobe, tak aj v údržbe strojných zariadení.

O-krúžok je najviac rozšíreným druhom tesnenia, ktoré sa vyrábajú z rôznych druhov kaučuku. V našej ponuke máme o-krúžky vyrábané v strekovacích formách (lisované) - vhodné pre výrobu veľkých sérii a o-krúžky (+ iné statické a dynamické tesnenia), ktoré vyrábame našou vlastnou presnou CNC technológiou www.tesnenia-expresne.sk - vhodné na výrobu od 1 ks až po menšie série. Vďaka tejto výrobnej kombinácii vieme veľmi rýchlo a flexibilne reagovať na požiadavky našich partnerov. 

Štandarne dodávame / vyrábame a máme skladom o-krúžky z materiálov NBR (70-90 ShA), FKM - Viton® (70-90 ShA), EPDM, HNBR, H-PU, PTFE, VMQ, a aj špeciálne zmesi ako FFKM (Perlast®) FEP-FKM, FEPM, FEP-VMQ, PVMQ, PFA-FKM.

Bez problémov vieme dodať (aj naša CNC výroba) o-krúžky z materiálov RGD tzv. materiály odolné proti explozívnej dekompresii. Všetky materiály boly úspešne testované podľa normy NORSOK M-710.

Zvoliť vhodný o-krúžok (tesnenie) nie je jednoduchá záležitosť. Naše vedomosti a skúsenosti v oblasti tesniacich technológií sú Vám k dispozícii na našom zákazníckom servise +421 (0) 52/452 28 67. Neváhajte nás kontaktovať.
Weinova 4
Návrat na obsah