MEGAbelt - naše hodnoty - MEGAbelt SK, s.r.o.

Prejsť na obsah

MEGAbelt - naše hodnoty

O nás

NAŠE HODNOTY

Naše hodnoty, alebo čím sa riadime.
POCTIVOSŤ
ODBORNOSŤ
KVALITA
Ku každému, kto príde do kontaktu s našou spoločnosťou, sa budeme chovať spravodlivo, otvorene a vždy sa budeme snažiť upevňovať renomé, že so zákazníkmi, dodávateľmi, zamestnancami, bankami a úradníkmi jednáme čestne.
V našej spoločnosti budeme klásť veľký dôraz na vzdelanosť a kompetentnosť našich pracovníkov. Zvyšovanie odbornosti zabezpečíme pravidelnými internými a externými školeniami.
Zaväzujeme sa predávať výrobky a služby vyššej kvality a nebudeme uprednostňovať cenu pred bezpečnosťou, spoľahlivosťou a funkčnosťou nami vyrábaných a dodávaných tovarov. Našou úlohou je ponúknuť zákazníkovi najlepší pomer CENA:VÝKON.
Poctivosť nie je sama o sebe skutočnou hodnotou. 
Je to skôr hodnota, ktorá ručí za všetky ostatné hodnoty.

INOVÁCIA
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
Vždy budeme otvorene príjmať modernizáciu výrobných technológií a nami dodávaných produktov. Zabezpečíme informovanosť a dostupnosť týchto vylepšení pre našich obchodných partnerov.
Sme a vždy chceme byť pro-zákaznícky orientovaná výrobno-obchodná firma, kde s radosťou a úctou vybavíme požiadavky našich zákazníkov v čo najkratšom čase tak, aby ste boli vy – naši zákazníci spokojný.
Weinova 4
Návrat na obsah