Hnacie remene - MEGAbelt SK, s.r.o.

Prejsť na obsah

Hnacie remene

Sortiment

Hnacie a tranportné remene

MEGAbelt partner MEGADYNE
V-belts klinové remene
Ploché hnacie remene Megaflat
Prenášajte výkon efektívnejšie. Jedno z hlavných špecializácií spoločnosti MEGAbelt je dodávka a technická podpora v remeňových prevodoch. Od roku 2008 zastrešujeme na Slovenskom trhu predaj klínových, ozubených a drážkových remeňov svetovej značky MEGADYNE.

Tak, ako pri našich vlastných produktoch aj v oblasti hnacích prevodoch chceme priniesť našim partnerom výlučne spoľahlivé a efektívne riešenia. To vieme splniť vďaka uzkej spolupráci v koncernom MEGADYNE, ktorý v sebe spája neustály vývoj materiálov, moderné výrobné technológie, vysokú špecializáciu a flexibilitu. 

Sme zameraný na potreby našich zákazníkov a na minimalizovanie prestojov z dôvodu údržby, alebo poruchy hnacích prevodov. Skladom držíme širokú škálu klínových, drážkových a ozubených remeňov, ktorá sa neustále prispôsobuje požiadavkám nových odberateľov. 

Disponujeme vlastným rezacím zariadením na ozubené remene a drážkové remene, preto vieme obratom dodať remeň požadovanej šírky, alebo počtu drážok, ktoré sú vyrábane v rukávoch. 

Ozubené remene dodávame aj v metráži, alebo zvarené na požadovanú dĺžku - sortiment polyuretánových remeňov MEGALINEAR, alebo skutočne nekonečné remene na prenos vysokých výkonov vyrábaných na zákazku tzv. flex remene - MEGAFLEX.

Súčasťou našich dodávok je nanášenie povrchových úprav na chrbty remeňov napr. PU - Yellow, Tenax, Linatex, Avafc atď, brúsenie zubov, perforácie a iné úpravy, čím remene výrazne rozširujú svoje možnosti využitia v priemysle.
megabelt
Remeňovým prevodom je venovaný náš špecializovaný web www.ozubeneremene.sk
megabelt
MEGADYNE ozubené remene
Polyuretanové ozubené remene
Remene pre baličky
Weinova 4
Návrat na obsah